Mijn gezicht ziet er nu ontspannen en anders uit
In dit artikel
Inhoudsopgave
[[showindex]]
Artikelen in deze categorie
Mijn gezicht ziet er nu ontspannen en anders uit

Wat was het heerlijk om 3 dagen lang ruimte en aandacht te hebben en te nemen voor mijn ogen tijdens de cursus "Moeiteloos kijken zonder bril of lenzen" in het prachtige Hof van Axe. Ik weet dat er heel veel binnenkomt via mijn ogen en dat dat niet altijd een plekje krijgt in mijzelf. Maar het komt heel anders in mijzelf terecht als ik dat ontspannen binnen laat komen. Deze dagen waren prima om me hier meer bewust van te zijn en ook regelmatig een moment te hebben dat er alleen maar duisternis binnenstroomt d.m.v. palmeren, dat er geen prikkels zijn van buitenaf. Zelf ervaarde ik het als heel heilzaam om dat zo regelmatig te doen.
Bewust worden van mijn visuele cortex
Er is ook een bewustzijn bij gekomen dat er zoiets bestaat als een visuele cortex in mijn achterhoofd. Dit heeft enorme indruk gemaakt op mij. Ik heb er nu meer aandacht voor in het dagelijkse leven. Dit helpt mij ook meer ontspannen te zien waar ik ook ben. De herinnering van mooie taferelen zijn zo heilzaam om te ontspannen. Ik bemerk ook zeker dat mijn zicht ook helderder is met het terughalen van beelden.Mijn zicht is scherper geworden

Zoveel inspiratie over (ogen) voeding
Verder heb ik ook overheerlijk gegeten. Heerlijk om zoveel inspiratie omtrent (ogen)voeding te krijgen. En helemaal de eieren en lever, wat zo goed is voor je ogen, herontdekt. Als kind zijnde vond ik dat zo enorm lekker, ik wat het vergeten. Fantastisch uiteraard om deze 3 dagen op zo'n mooie plek te zijn waar zoveel zorg is voor werkelijk alles. Voor mij een hele uitdaging om elke dag minstens 1x buiten op blote voeten te lopen, overigens geen verplicht onderdeel. Dit geeft een hele andere wisselwerking met de aarde ondanks de kou. Dit heeft ook een enorme indruk gemaakt. En uiteindelijk is het niet zo koud als het aanvankelijk lijkt.Gemoedelijke, ontspannen sfeer waar niets moet.

Heel dankbaar ben ik dat ik deze ervaring mocht beleven, die nog doorleefy in mijzelf. Dit is een enorme impuls om in ontspanning te leven in deze toch wel hectische tijd. En stimuleert mij om meer ontspannen de wereld in te kijken, meer vanuit mijn visuele cortex.
Ik zie echt beter, helderder!
Mijn enthousiasme thuis werkt gewoon door. Ik ben zo blij dat wat ik voel, klopt: door mijn houding te veranderen, door anders te kijken van binnenuit, hoef ik geen bril te dragen. De afgelopen maanden was zo hechtisch en nog steeds. Ik deed niet veel oefeningen meer, maar de impuls van die drie dagen hebben zoveel invloed in mijn dagelijkse leven, dat is geweldig. Het lukt mij om nog meer de oefeningen teoden, ontspannen te kijken etc. meer te integreren. En ik zie echt beter, helderder!!!!Dit is echt een aanrader voor iedereen of je nu een bril draagt of af en toe een leesbril opzet of bijna aan een leesbril toe bent. Deze cursus geeft op verschillende vlakken ontspanning in je ogen en in je hele systeem.
Reactie plaatsen