“De afgelopen jaren zijn voor mij een hel geweest, door de netvliesklachten die ik had aan mijn ogen,”vertelt Tiny Vanhoey. “Ik ben nog maar een paar dagen bezig met de VolZicht methode, en de pijn in mijn ogen is weg”

Tiny heeft een nare tijd achter de rug met de ene operatie na de andere. Sinds 2017 hebben haar ogen het volgende meegemaakt:
- Monoprost oogdruppels.
- Cryopexie.
- Vitrectomie
- Gasinplantatie.
- Inplantatie van olie.
- Wegname van olie
- Inplantatie van andere, zwaardere olie
- Vitrectomie voor verwijderen van de olie.
- Inspuitingen cortisone
- Injectie Ozurdex
- Diamox, Azarga en Alphagan druppels 2x/dag
Het is enorm ingrijpend als er aan je ogen gesleuteld wordt. Ogen zijn kwetsbare organen, operaties, medicijnen en injecties zijn een groot trauma voor de ogen. Wanneer de ogen pijn doen, droog aanvoelen, jeuken enzovoort, heeft dat invloed op je gehele gestel. Mensen kunnen zich echt zwaar depressief voelen als de ogen lijden.

Bij oogklachten is dan kans groot dat mensen van de ene behandeling naar de andere gaan. Zoals het verhaal van Tiny. Zonder dat de situatie in de kern wordt aangepakt. Want wat hebben de ogen nou nodig om gezond te worden.
Met de VolZicht methode ga je wel aan de gang met dit onderdeel. Je gaat je ogen eindelijk geven wat ze nodig hebben. Het mooie is, dat het met Tiny al direct beter ging op het moment dat ze besloot om met de VolZicht methode aan de slag te gaan. Ik hoor ook vaak terug dat mensen het als een opluchting ervaren.
“Eindelijk weer een goede nachtrust”
De volgende dag schrijft Tiny: “Ik heb vannacht, voor de eerste keer sinds lang, 7 uren ononderbroken geslapen”. ?
Tien jaar bestaat VolZicht dit jaar. In die tien jaar is er van alles op mijn pad gekomen wat ogen nodig hebben om gezond te zijn en goed te zien. Met deze kennis, ervaring, wijsheid heb ik een helend veld gecreëerd voor de ogen. Zodra je met de methode aan de slag gaat, betreed je dit helende veld. Waardoor je je dus direct al beter kunt voelen.
Je hoeft geen ernstige klachten te hebben voordat je deze stap maakt. Voorkomen is beter dan genezen
Wil je zelf ook stappen zetten voor jouw ogen en deze ommekeer maken?
Ben je bereid jouw leven te veranderen, aandacht aan jouw ogen te gaan geven, stappen te zetten en in jezelf te investeren? VolZicht biedt al meer dan tien jaar adequate begeleiding, ondersteuning en verdieping. Klik hier om gesprek met ons in te plannen. Dan kijken we samen met jou hoe VolZicht je hierin verder kan helpen.
Zullen we even met je meedenken?
Loop je na het lezen van dit artikel nog met een vraag rond? Of ben je benieuwd wat de VolZicht-aanpak voor jouw ogen kan betekenen?
Stuur ons gerust een berichtje via WhatsApp. We denken met je mee en kijken samen wat een fijne volgende stap is.
Wil je uitgebreider naar jouw situatie kijken?
Tijdens een persoonlijk inzichtgesprek nemen we rustig de tijd voor jouw verhaal. We bespreken waar je tegenaan loopt, wat je graag wilt bereiken en wat de VolZicht-aanpak voor jou kan betekenen. Zo krijg je meer inzicht in de mogelijkheden en ontdek je of VolZicht bij je past.







mieke Houthaeve
op 19 May 2020